Toast

Freddie a Nigel Slater

7. ledna 2011 v 16:33 | Eve
Freddie hrál Nigela v autobiografickým filmu Toast.
F. and Nigel Slater

Líbal se s chlapem a stal se z něj pravý profesionál

3. ledna 2011 v 15:48 | Eve
Předem, děkuji mého SB Kate, bez tebe bych tento film neviděla :)

Takže, nejdřív jsem si říkala, do jaké rubriky tento článek dám, jestli to rubriky "Toast" nebo "Moje pubertální výlevy" nebo "Videa". Nakonec jsem se rozhodla pro tu první možnost, i když by asi byla nejlepší ta druhá.

Začneme pěkne od začátku. Viděla jsem Freddieho nový film. Toast. Většinu filmu jsem se modlila k Bohu, ať už tam dá Freddieho (to se mi stává, když se na něj tak moc těšim). Ale stačilo mi, když se asi v půlce filmu objevila Helena Bonham Carter. Spokojená jsem samozřejmě byla, až když se Freddie objevil, ale to je vedlejší. Nebudu psát recenzi na tento film, protože kdybych ji napsala, tak by nestála za nic, protože moje angličtina je hrozná, tak jsem rozumněla asi jenom každý třetí slovo, ale to, čemu jsme rozumněla bylo skvělé. Chci se jen vyjádřit k jedné scéně, která byla v tomto filmu.

Jedná se o líbací scénu, ve které se Freddie (jako Nigel) líbal s, pro mě neznámým, hercem (hrál Stuarta). Nechci z toho dělat nějakou vědu, jen chci vyjádřit svůj názor. Jen, aby bylo jasno, tak jsem se psychicky připravovala na to, že jeho první opravdová filmová pusa bude s Emmou Roberts a nastane ve filmu Homework (tzn. jsem se na to připravovala od té doby, co jsem zjistila, že je to romantická komedie). Byl to pro mne totální šok. Kdo to čekal? Je fakt, že kdybych uměla lépe anglicky, tak bych to i možná čekala...

Kdo má odvahu a nemá nic proti gayům, tak se koukne :) Začíná to cca 10:20


A můj názor? Je tu možnost, že je Freddie gay. Myslím, že mnoho lidí si to bude myslet, ale nemusí to být nutně pravda. Podle mě je tohle profesionální přístup a nová zkušenost pro Freddieho. Nicméně, kdyby byl gay, tak by mi to ani moc nevadilo, já gaye nemám ráda, já je přímo zbožňuju (Danny a Annicoolka by mohly vyprávět). Ale moje první reakce byla, že ho ten chlap snad chce zmátit, ale on ho políbil. To jsem měla děsnou radost, jaký je z něj teď profesionál a už jsem se chystala napsat mu ódu o třech stránkách formátu A4.

Později sestra namítla, že "kdyby ho zmátil, tak bych asi byla šťastnější a bylo by to i lepší"...

Jenomže pak mě popadla depka, ani nevim proč, ale byla jsem celý zbytek dne skleslá. (Měla jsem chuť jít za Freddiem a jednu mu vrazit, následně ho obejmout a odnést si ho domů). Dnes už jsem "vychladla" a jsem na Freddieho řádně pyšná. Ať už gay nebo ne!

Pozn. Jo, a sluší mu to tam, vyrostl nám chlapec :) A Helča byla d-o-k-o-n-a-l-á!

EDIT: Takže ten chlap mi políbil Freddieho a pak ho opustil? To je sviňa... (v dobrým)

Toast - Další fotky

26. prosince 2010 v 18:46 | Eve
Další 2 fotky. Musím říct, že Freddieho jsem v zástěře nikdy neviděla, ani když byl v tom pořadu o vaření :D
Toast 3
Toast 4

Toast - Druhá fotka

31. července 2010 v 21:14 | Eve
Heh, já už se na ten film těším, jako malé děcko na Vánoce :D
Toast 2

Toast - První fotka s Helenou Bonham Carter

23. července 2010 v 13:29 | Eve
Já nevim, ale někoho mi hrozně připomíná... nevim koho... Danny bude určo vědět :D
Toast
<-- Fotka nehorázně ukradnuta od Kate Knightley
 
 

Reklama
pod menu