Quotes about Freddie

Emma Roberts

3. února 2011 v 19:02 | Eve
Emma Roberts

A co scény s Freddiem Highmorem?
"Cítila jsem se špatně [když na něj Sally byla trochu sprostá]. Freddie a já jsme spolu mimo kameru žertovali - jak se říká, byla to dobrá chemie."

Pozn. Jste chytří, ale pro případ nedorozumění, Emma ztvárnila Sally.

Hlášky hvězd o Freddiem

13. března 2010 v 11:47 | Eve
"Hrála jsem Freddieho babičku... Miluju malého Freddieho."
~ Mia Farrow

"Má úžasnou kvalitu hlasu. Je to takový chytrý kluk."
~ Chris Weitz

"Karlík se hodně podobá Freddiemu. Je prostě anděl."
~ Johnny Depp

"Je mu jen dvanáct, ale nějakým způsobem, však víte, je staší než já a v jiných je to pořád jen dítě."
~ Helena Bonham Carter

"Je to ten typ kluka, kterého byste mohli požádat o sklenici vody a zlomilo by se Vám srdce."
~ John August (Scénář 'KaTnČ')

"Freddie je velmi působivý. První věc, které jsem si na něm všiml, když jsem ho potkal v 'Hledání Země Nezemě' byly jeho oči. Nejen proto, že má krásné, pronikavě modré oči, ale ta nevinnost ve Freddiem je ohromující. Je to fascinující, jako by nebyl schopen lhát nebo říct lež. A když s ním dostanete práci, tak vidíte jeho schopnosti jako herce, které jsou nekonečné. Mimo ostatních dobrých věcích na Freddiem je to, že chce hrát fotbal. Jezdí na dovolenou s rodinou, je prstě normální kluk s nohama pevně na zemi."
~ Johnny Depp

"Má ty nejděsivější instinkty a ani memá tušení, že je má."
~ Kate Winslet

"V té době mu bylo jenom deset. Myslím, že Freddie Highmore je velmi nadané dítě. Když ke mě přišel na konkurz, tak jsem tam jen seděl a byl udiven. Ztělesňuje něco velmi věrného. Není na něm nic falešného. Vyčnívá nad všechny, kteří s ním pracují."
~ Marc Forster (Režisér "Hladání Země Nezemě)

"V okamžiku, kdy Freddie vešel jsem věděl, že je ten pravý."
~ Tim Burton

Marie-Louise Parker o Freddiem

26. srpna 2009 v 21:22 | Eve
Marie-Louise Parker
(herečka - hrála Freddieho matk ve filmu 'Kronika rodu Spiderwicků')

Marie-Louise Parker tvrdí, že se jí s mladými kolegy výborně spolupracovalo. "Freddie mě opravdu překvapil tím, že hrál oba bratry. Podal neuvěřitelný výkon, dokázal je od sebe odlišit, a přitom z dvojčat neudělal karikatury. Neměla jsem problém hrát s ním jednu scénu dvakrát, jednou jako se Simonem, podruhé s Jaredem, protože je profesionál, a hraje nesmírně zajímavě. Je bystrý, citlivý, a pracuje stejně tvrdě jako dospělí herci. Kdyby dvojčata hrál jiný chlapec, celý film by se tím změnil."

Johnny Depp o Freddiem

5. srpna 2009 v 19:59 | Eve
Bratry Llewelyn Daviesovi si zahráli čtyři mladí herci Joe Prospero, Nick Roud, Luke Spill a Freddie Highmore a nikdo na ně nešetřil chválou. "Všechny děti byly neuvěřitelné. V celém příběhu měl Freddie trochu více práce než ostatní kluci, ale myslím, že i ostatní to zahráli nádherně. A Freddie, který měl nejtěžší kus práce, byl prostě úžasný, pokaždé byl čilý a připravený, naprosto emocionální a milý. On je velmi talentovaný chlapec," říká Depp.

Luc Besson a Mia Farrow o Freddiem

19. července 2009 v 20:09 | Eve
Jsou to vlastně části rozhovorů ...
Luc Besson
(režisér - režíroval Arthura)

Jak probíhal casting reálných postav?
Luc: Neustále jsme měli na mysli, že budou následovat ještě další díly. Arthur je trilogie. Takže při výběru herců musíte zvažovat nejen jejich talent, ale i osobnost. Musejí to být spolehliví jedinci. Musí jít o lidi, se kterými budete rádi pracovat i za deset let. Z toho důvodu byla skvělá Mia a Freddie. Mají talent i silnou osobnost.

Freddie Highmore je na svůj věk velice zajímavý herec. Jak jste přišel na něj?
Luc: Casting byl celkem únavný. Poletovali jsme mezi Francií, Velkou Británií a USA. Vybírat mladého herce do hlavní role je velice riskantní - musí v sobě mít dávku nevinnosti a musí být po herecké stránce profesionál, protože na něj kladete velké nároky. Nejprve jsem se nemohl rozhodnout mezi třemi anglickými a dvěma americkými herci. Potom mi jeden ředitel castingu, který ale na našem projektu nespolupracoval, ukázal fotografii Freddieho. Bylo to krátce po uvedení Karlíka a továrny na čokoládu. Šel jsem se na to tedy podívat a byl jsem rozhodnutý. Pokud se ve filmu objeví tak výrazný dětský herec, nemusíte se dvakrát rozmýšlet. Mám asi celkem štěstí, protože se mi to takhle stalo už dvakrát. Poprvé to bylo s Natalií Portman, se kterou jsem spolupracoval, když jí bylo 11 let, a nyní s Freddiem, který je jen o málo starší a stejně úžasný.
Mia Farrow
(herečka - hrála Arthurovu babičku)

Z filmu je cítit, že jste si s Freddiem byli velmi blízcí.
Mia: Ano je to tak, strávili jsme při natáčení spoustu času spolu i mimo pohledy kamer, chodili jsme na obědy nebo na procházky po Normandských plážích. Freddie má spousty dobrých vlastností. Je to skvělý herec a společník. Váží si životního prostředí a drží se jistých morálních pravidel. Vůbec mi nepřišlo, že pracuji s dítětem, ale spíš s vrstevníkem, což je legrační, protože on dítě je.

© highmore-freddie.blog.cz
 
 

Reklama
pod menu