News

Když se něco podělá, podělá se to s notebookem

29. října 2010 v 16:32 | Eve
Všichni na mě zanevřeli, avktiva byla nulová, ale bylo tomu tak doopravdy? :D

Takže shrňme to, aby to bylo čitelné a ne moc nudné. Za všechno si můžu sama, ale to, že jsem dostala notebook není zcela nevinná záležitost.

Takže za 1. - Měla jsem ráda svůj starej milovanej, ale zavirovanej počítač a proto jsme ho přenechala rodičům a sama začala používat notebook. Moc pěknej, novej, od Samsunga a víte, co se říká - Darovanému koni na zuby nekoukej. Pro mě je hlavní, že funguje a je (zatím) bez virů.

Za 2. - Víte někdo, co jsou to cookies v PC? Já to nevěděla a ti, co to nevědí - zeptejte se strýčka Gogglu. Tyhlety blbý nevim-co-to-je mi to tálně zablokovali psaní komentářů. Když jsme napsala komentář, tak se mi nahoře na blogu, na kterém jsem ho zrovna psala, objevil takový žlutý rámeček, kteří říkal, že si musim přenastavit ty-blbosti-co-nevim-co-jsou, jinak komentáře nebudou. Žel bohu Eve je osoba vskutku nevšímavá, a tak žila dva týdny s naivní myšlenkou, že SB jsou v pořádku, když už na ten blog moc nechodim.... Vskutku naivní myšlenka.

Za 3. - Vám i mně snad došlo, že já Freddie opravdu nejsem. Teď už to jen sdělit zahraničním návštěvníkům... Vezmu to jednoduše a hopem:

I am not Freddie Highmore! Read the disclaimer!!!

Toť vše... ješte toho mám spoustu na srdci, ale tím vás teď zatěžovat nebudu. Hezký den přeji :)

EDIT: Ještě chci poděkovat Sb, kteří na mě nezanevřeli a návštěvníkům blogu, kteří návštěvnost udržovali. Děkuju, moc si toho vážím :)

Pozor, Freddie na Univerzitě v Cambridge

30. září 2010 v 21:00 | Eve
Takže na internetu se objevily nějaké "novinky" kolem Freddieho. Uvozovky jsou tam proto, že já už jsem to věděla asi rok, ale Google stále prohlašuje tyto informace jako nové.

 • Na veřejnost se hlásí, že Freddie udělal zkoušky "A-levels" na A*
 • Zkoušky, ze kterých Freddie dostal A* byli matematika, bližší matematika, francouzština a španělština
 • Z toho vyplívá, že Freddie umí oficiálně francouzky, španělsky a samozřejmě anglicky
 • Dále se oznamuje, že Freddie bude pokračovat ve studiu španělštiny a arabštiny na Univerzitě v Cambridge
 • Toť náš šikovnej Freddie :)
Poznámky:
A-levels - Myslím něco, v tom smylu, jako maturita? Kdybych mluvila nesmyly, tak mě opravte.
Rusko - Někde jsem četla, že Freddie umí i rusky nebo, že se učí rusky. Do odvolání je to jenom drb. Do odvolání = do té doby, než najdu tu zatracenou stránku, kde jsem to četla.

Podtrženo, sečteno, téměř hotovo!

7. září 2010 v 20:46 | Eve
39
Rekonstrukce téměř hotová:
○ Opravit rozcestníky ✓
○ Opravit videa ✓
○ Přidat informace k filmům ✓
○ Vyhledat jsem si nové zdoje, ze kterých čerpat ✓
○ Dopsat seznam pro Danny ✓ Dopsáno, zítra o Ikt to přidám na blog :D
○ Udělat nový rozcestník k filmům - pracuje se na tom
○ Nový dess - podána žádost u Becky... v červenci, tak nevim. Říkala, že má hodně práce, ale až bude hotovej, tak tady zůstane tak rok... :D

Wallpapers [+6]

19. srpna 2010 v 17:14 | Eve
Wall 2

Melodie mého srdce - Z natáčení [+3]

15. srpna 2010 v 13:40 | Eve
On the set 10
On the set 12
On the set 11

Kronika Rodu Spiderwicků - Posters [+4]

10. srpna 2010 v 13:00 | Eve
Přidány 4 plakáty :)
Jinak dneska budu třídit videa, tak se nelekejte, že nic nepřibývá :)
Poster 2

Homework & Toast

9. července 2010 v 19:02 | Eve
Ikonka
Homework a Toast v překladu "domácí úkol" a "toast". Na to byste beze mě nepřišli, že? Mimo to jsou to názvy 2 dvou filmů, ve kterých bude hrát Freddie. Respektive ty filmy už natáčí.

Homework - film má být o Georgovi (Freddie Highmore), který nedělá moc rád domácí úkoly. George se skamarádí se Sally (Emma Roberts), kterou dlouho tajně miloval.
Vypadá to na další romantický film, ale je to celkem změna, protože Freddie většinou hraje ve filmech určených spíše pro mladší publikum. Moto filmu má být: "The toughest lesson is love." (Nejtěžší lekce je láska.). Možná Freddie v tomto filmu dostane svojí druhou filmovou pusu právě s Emmou Roberts. Kdo ví...
Poster
Toast - Yep, tak v tomto filmu má Freddie hrát opět s Helenou Bonham Carter a to už mi stači k tomu, abych věděla, že to bude dobrý film ;)

Are you sure? Yes, I am...

8. července 2010 v 20:58 | Eve
EDIT: Ještě jedna věc, než si budete moci přečíst výlevy, které asi nikdo nepřečte do konce. Začnu být na 100% avtivní, až si udělám (případně někoho donutím mi udělat) nový design. Je to jako, když člověka pustí z vězení - začne znova od nuly, s čístým štítem (nebo znovu někoho krade, či spáchá nějaký velice ošklivý čin, ale to jsem nemyslela :D). Navíc, kdo by se chtěl koukat na tohle "poblitýzelenýcojsemspáchalaněkdykdyžjsemmělaasihodněšpatnouchvilku"? Z tohoto důvodu upozorním lidi kolem, že jsem zpátky, až budu mít design... do té doby ode mne žádnou aktivitu nečekejte :D

Po dlouhém přemýšlení, uvažování a přemlouvání je to jisté

I am back!

A v plné síle! Je sice pravda, že všechny zahraniční zdroje stávkují a české... počkat ony jsou i jiné české stránky o Freddiem? Nevšimla jsem si... a to je taky jeden z důvodů, proč jsem zpátky. Důvodů bylo hodně (asi 3 :D) a rozepíšu je níže...

Nikdy jsem nebyla velký "pisálek" a slohové práce mi nikdy nešly a mým výlevům jako je tenhle chybí vtip, úprava a velice často i pointa :D a ta moje gramatika - HRŮZA!


Všechno, co jsem chtěla říct, jsem řekla... snad jen poděkování by to chtělo, takže děkuju:
Thank you
Pozn.: Narychlo splácané... někdy Vám to vynahradím... udělám Vám video, to mi jde :D
A teď výše zmiňovaný odstavec s důvody mého návratu:

Je libo anglicko-němčino-čeština?

27. března 2010 v 20:00 | Eve
Poslední dobou nic nepřidávám, ale můj zdroj fotek Freddie-Highmore.org mi nějak začal protestovat. Nejde mi ta stránka spustit a nevím, jestli je to kvůli mému počítači nebo tu stránku zrušili... Tak kdyby měl někdo čas, tak se tam jukněte a pak mi napište, jestli se vám to spustilo...

A pokud jde o nadpis - všimli jste si, že cca před týdnem u nás v ČR byli Tokio Hotel? Pokud ne, tak buď za 1. nejste Pražáci a nebydlíte (jako já) bízko Výstaviště nebo za 2. je vám to prostě fuk. Já bych si toho ani nevšimla, kdybych každé ráno nejela kolem Tesla Areny (ano Bille, je to Tesla Arena, ne "Tesla Arýýýýna" - pozn. pochopíte, až se kouknete na video) na Výstavišti a tam stanovalo asi 6 holek. Pak jsem se dozvěděla, že tam budou hrát Tokiáci no a pak jsem narazila na tohle video:


Tak zatím, pa!

Jsem zpět, zábava končí :D

8. března 2010 v 19:50 | Eve
Hehe, jak začít. Asi to všechno shrnu:
 • Během hiatusu se mě někteří z vás pokusili zabít (nejmenuju, že ségra xD)
 • Jak už jsem psala Danny - došly mi nápady na články, takže budu přidávat SB :D
 • Můj největší zdroj (http://freddie-highmore.org/) začal nějak rezignovat, prostě už nefunguje či co, a tak nemám zdroj fotek, takže asi začnu znova Googlovat...
 • Na Freddieho už nejsem naštvaná, ale už z něj nejsem tak paf (Danny tvoje přání bylo vyslyšeno)
 • Asi víc zosobním blog - čili budu dávat víc osobní články
 • Zjistila jsem, že všechna ta láska, která byla původně Freddieho se přenesla na Johnnyho... Deppa :D
 • Někteří z vás to pochopily blbě, když jsempsala, že se vrátím o jarńácích... myslel jsem dneska (ale ségra to pochopila tak že mě v pátek v 23.30 probudila, že jsem nebyla na blogu, když jsem to slíbila)
 • Věděli jste že je dnes mezinárodní den žen? Já ne, a poto jsem ho prospala :D
 • Dneska už asi nic nepřibude...
 • Chci poděkovat všem, kteří mě jakkoliv (třeba komentem, je to jedno) podpořili! Děkuji vám, později udělám diplomek.. společnej :D
A nakonec motivační photo (už víte co je moje nejnovější úchylka):
Hehe, tak pa :D
 
 

Reklama

pod menu