News

A další vzkaz? Tentokrát pro Alouetta×

5. ledna 2011 v 18:08 | Eve
Moc se omlouvám, vám normálním návštěvníkům za tento článek.

EDIT 6.1.2011: Fajn, já na to nemám. Děkuji, že jsi upravila to, na co sis vzpomnněla. Odteď prosím přidávej viditelný zdroj, jinak už nic nemám. Děkuji za ochotu.

Takže Alouetta×, nesehnala jsem tvůj mail, asi jsem ho přehlídla a na blog ti to psát nechci, protože mi to přijde blbý. A protože vím, že na můj blog chodíš, tak to píšu sem:

Alouetta×,
tvůj zájem o Freddieho mne opravdu těší. To, co mi ale není zrovna příjemné jsou některé zkopírované články na tvém blogu. Neobviňuji tě, že kopíruješ všechno, ale...
Se svým blogem jsem se hodně nadřela, přiznávám, že nejprve šlo o českou "kopii" highmore-freddie.org, nicméně po měsíci po založení jsem svůj blog "přestavila" a stal se z něj můj blog o Freddiem, který byl seriózní. Vždy, když něco zkopíruji uvádím zdroj a vždy si na svých článcích dávám záležet. Všechno ze zahraničních stránek si překládám sama nebo s pomocí mých přátel, a tak bych byla ráda, kdybys zkopírované články ze svého blogu smazala. Chápu, že kopíruješ fotky (které jsem mimochodem taky pracně hledala), ale kopírování "náhledů" na filmy v menu a mé vlastní přeložené články a hlášky - to mi je opravdu proti srsti.
Vím, že mě máš na svém blogu uvedenou v článku o zdrojích, ale (a moc se za to omlouvám) moje srdce je zákeřné, a i přesto mi to nestačí, prostě se ta práce na blogu pak nevyplatí, když si někdo přijde a zkopíruje si většinu vašich článků, zkus se vžít do mé situace... Opravdu mám pak pocit, že se snažím pro srandu králíkům - například se životopisem Freddieho jsem se piplala několik dní.
Je tu ještě možnost, že budeš dávát odkaz ke mě ke každému článku, ale to je podle mě blbost, proto tě prosím, abys ty články smazala, jinak to asi budu muset řešit jinou cestou.
Přeji hezký zbytek dne,

Eve

P.S.: Mimochodem se omlouvám za způsobené problémy, jen mi to prostě vadí.

Problém s komentáři

4. ledna 2011 v 16:37 | Eve
80

Nevím, čím to je, ale nemůžu psát komentáře. A podle Sáby to vypadá, že nejsem sama, takže se moc omlouvám, ale dneska vám asi nic neokomentuju :( Zkoušela jsem to ze čtyř počítačů a nic... Předtím mi ani nešly zveřejnit články...
Děkuju za pochopení,

Eve

Pro Evika95 a Sábu

2. ledna 2011 v 14:02 | Eve
Tak jsem pro vás udělala ty diplomky. Teda mě to teď přijde jako děsnej nápad dělat ty diplomky... nevim, jak mě to vůbec napadlo :D

Každopádně tady jsou:
Sába
Evik95
Každopádně děkuju za vaši ochotu, jste opravdu úžasné :)

Drby z netu; aktualizace

2. ledna 2011 v 12:12 | Eve
50
Takže jsem prohledala internet a našla jsem 2 drby:

1. Freddie má "prý" ještě jednoho mladšího bráchu. Má se jmenovat Alrick Joshua Highmore a jeho datum narození má být 14. července 1996 - o 4 roky mladší než Freddie.
Beru tuto informaci jako drb, protože nikde jinkde není zmínka o tom, že by někdo takový existoval. Je faktem, že Freddie má jednoho mladšího bráchu - Bertieho, jenže mi přijde divné, že u něj víme jen to, že se narodil 1995 a o Alrickovi víme celé datum narození, když Alricka nikdo neviděl.
Alrickovi nahrává to, že má jméno na "A", protože Freddieho rodiče dáli svým synyům jména na "A" - Alfred a Albert.

2. Freddie bráška se předávkoval drogami. Předpokládám, že se jednalo o Bertieho a tohle je podle mě jasný drb. "Prý" se mladší brácha pana Freddieho Highmora předávkoval ve škole a pozvracel učitelku.
Vzhledem k tomu, že to bylo před 3 lety, tak Freddiemu bylo 15. To by znamenalo, že Bertiemu bylo 12 a... ty děcka nezačínají tak brzo, ne?

Dále jsem do původního článku přidala fakta o Freddiem a rozhodla jsem se vypsat vám ten jeden pro tento blog hodně důležitý:

Freddie řekl, že nebude pokračovat v herectví, až dospěje.
- Nicméně tato informace je ze stránky imdb.com, a stejně jako na wikipedii sem můžou lidé psát vše, co si vymyslí, takže to ještě není definitivní rozhodnutí. Ale zrovna překládám jeden článek, kde zase řekl, že si není jistý, jestli bude v budoucnu pokračovat v herectví. Každopádně, jestli se tak rozhodne, tak to bude asi znamenat konec tohoto blogu. Nechci nějak strašit, jen chci abyste s touto možností také počítali.

Vzkaz pro Sábu, Kitty, Renííí, Evik95, Moni_xx

1. ledna 2011 v 12:05 | Eve
51
Já hlava děravá. Ukamenujte mě. Moc se vám omlouvám!

Vy všechny jste mi psali o spřátelení... asi před rokem. Já jsem měla už připravený diplomky a všechno, ale pak jsem měla hiatus... A když jsem se brátila, tak jsem na vás zapomněla.
Takže pokud budete stále stát o spřátelení, tak mi napište. Tady je váš seznam, je tam napsané, kdy jste mi psali, abyste si případně vzpomněli :)
Pokud nebudete stát o spřátelení, tak alespoň prosím o odpuštění.

Sába - psala jsi mi 9. prosince 2009. Ehm.. budu chápat, když mě pošleš do háje...

Kitty - psala jsi mi 30. prosince 2009. Platí to samé jako u Sáby.

Renííí - psala jsi mi 5. února 2010. Vzhledem k tomu, že máš poslední článek 14. července, tak z toho asi už nic nebude. Omlouvám se.

Evik95 - psala jsi mi 14. února 2010. Juj, tys mi psala na Freddieho narozeniny :) Kvůli tobě mám největší výčitky, protože jsem v poslední době zaregistrovala tvé komentáře a chtěla jsem ti napsat o spřátelení. Nicméně pro tebe ptalí to samé jako u Sáby a Kitty - Nebudu se divit, když mě pošleš do háje, ale jsi mi moc sympatická...

Moni_xx - psala jsi mi 1. dubna 2010. To nechápu, když jsem s blogem skončila v únoru a měla jsem do července hiatus. Stejně prosím o odpuštění. Vzhledem k tomu, že máš poslední článek 6. listopadu si myslím, že jsi taky skončila s blogem, ale stejně...

Mimochodem děkuji Bliss, bez tebe bych si toho nikdy nevšimla. Děkuji :) Tvůj diplomek ti udělám v pondělí.

August Rush: Melodie mého srdce - 21:40; ČT1

24. prosince 2010 v 17:49 | Eve
Mnozí z vás tento film neviděli a tole je jedinečná příležitost. Vlastně je to poprvé, co vidím, že tento film vysílají, tak pokud vám nevadí oželet Tudorovce, Koření života a budete mít čas - 21:40 na ČT1 :)
Nebo si to jednoduše pustíte na netu kdykoliv chcete :D
Untitled

My stále věříme v Ježíška!!

24. prosince 2010 v 14:21 | Eve
Pokud by vás zajímal název článku - já stále preferuji Ježíška přes Satanem Calousem... chci říct Santou Clausem (už mi ty filmy lezou na mozek).

Dnes je ten krásný den, den plný lenošení, spaní a koukání na pohádky. (Já osobně se na ně koukám každý rok, i když jsem čím dál, tím starší.) Proto bych ráda přidala k dalšímu zástupu gratulantů a popřála všem šťastné a veselé. A jak já všem říkám - hlavně hodně dárků :D

Děkuju všem za podporu, za to, že sem chodíte a za vaši trpělivost se mnou - DĚKUJI :)
christmas
Dnes žádný článek nečekejte, ty přijdou až zítra :)

Karlík a továrna na čokoládu - 20:15; Prima Cool

19. prosince 2010 v 19:08 | Eve
Dnes ve 20:15 se bude vysílat film Karlík a továrna na čokoládu na televizní stanici Prima Cool. Pokud si chcete připomenout začátky Freddieho herecké kariéry nebo jste jeho fanouškem (či fanouškem Johnnyho Deppa, Heleny Bonham Carter aj.), tak se na tento film podívejte.
Karlík

Design 05 - Homework

19. prosince 2010 v 18:43 | Eve
Tak jsem zde opět týden nebyla. Všem se moc omlouvám, ale byla jsem vytížena školou a ješte ty Vánoce do toho...

Ale neflákala jsem se tak moc, protože jsem udělala nový design. Zatím jsem na něj pyšná - je jednoduchý a není to ta "ble zelená" jako předtím. Chtěla jsem si počkat, ža mi udělá design Becky, u které jsem ho objedávala, před 3 měsíci, ale skutek utek a ono nic.
Design 05 - náhled
Byly použity 2 nové fotky, které v následujícíh dnech přidám. První je nějaký fotograf. Asi 5 lidí se mě už ptalo, ale opravdu nevím o koho jde, jen, že fotil Freddieho a následně se s ním vyfotil. Druhá je z natáčení nového filmu Homework s Emmou Roberts :)

Vítejte v pekle = ve škole!

3. listopadu 2010 v 16:40 | Eve
Třídní učitel má pravdu.
Třídní učitel má vždy pravdu.
Třídní učitel nespí, třídní učitel sbírá energii
Třídní učitel nejí, třídní učitel se stravuje.
Třídní učitel nepije, třídní učitel zahání žízeň.
Třídní učitel se neopožďuje, třídní učitel byl zdržen.
Třídní učitel nenadává, třídní učitel projevuje nesouhlas.
Třídní učitel se nerozčiluje, třídní učitel má málo času.
Třídní učitel nezapomíná, třídní učitel má moc jiných starostí.
Třídní učitel nezaspal, třídní učitel byl pozdě vzbuzen.
Za třídním učitelem se chodí s vlastními nápady, odchází se s nápady třídního učitele.
Třídní učitel se neplete, byla mu sdělena špatná informace
___________________________________________________________________________

Tímto článkem bych vás jenom chtěla upozornit na následující události:

○ Brzy (doufejme) přibyde článek do mé rubriky "Moje pubertální výlevy". Ne, tentokrát se to anime tákat nebude. Bude to horší! Were jsme slíbila, že jí napíšu seznam ve stylu "100 důvodů, proč jsi úžasná". Zatím jich mám asi 5 (to vysvětluje to "doufejme, že brzo"). A NE!! Nebude to takový sentimentální článek, který jsem nedávno četla na blogu jedné slečky, která jistě "míííííííííííííííííluje růžovou".

○ Jak my všichni, školou povinní víme, nastalo čtrvtletí. A pro to mám já krásnou rovnici:
písemky = špatná známka → třídní schůzky = ? → zákaz PC
Za "?" dosaďte správnou odpověď.

○ Ale do třídních schůzek (budou ve středu 10. 11. 2010) budu snad moct na PC. To mě přivádí k další věci - tabulka mé... ehm... činnosti :)

Jsou tam dny předešlé, ale to nevadí, to jen abyste věděli, jak trpím. Tabulka taky slouží pro mé spolužáky, kteří si nevedou "intimní deníčky", tudíž neví, kdy a co píšeme :)

A taky, když se na to naučim, třeba žádný zákaz nebude!!!

Den
Datum
Test
Aktivita na blogu
Pondělí
1. 11.Naštěstí nic
Byla dobrá ne?
Úterý
2. 11.Test z AJ: lekce 111, 112
Nic jsem nepřidala, ale na SB jsem nezapomněla!!
Středa
3. 11.Naštěstí nic
Jsem tu!!! :D Ale dlouho nebudu - budu se učit na zítra
Čtvrtek
4. 11.
Test z Př: Hambatá soustava
tj. pohlavní orgány
Test z Frj: Slovesa
Pochybuju, že svůj mozek po tomto dni donutím myslet, ale pokusim se.
Pátek
5. 11.Test M: Dělení mnohočlenů
Vysoká
Sobota
6. 11.Proboha to snad nic :D
Vysoká
Neděle
7. 11.Nic
Moc vysoká ne - učim se na zítra
Pondělí
8. 11.
Test Ov: Ekonomie, volba povolání
Vysoká :D
Úterý
9. 11.Nic
Malá - juknu na SB
Středa
10. 11.Test M: Čtrvtletní práce
Téměř nulová - francouzština mi nejde
Čtrvrtek
11. 11.Test Frj: Čtvrtletní práce
Stejná jako předchozí den
Pátek
12. 11.Test Aj: Čtvrtletní práce
Vzhledem k tomu, že mám 7. a 8. hodinu TV...
Sobota
13. 11.Nic, ale jdu na Pottra 7
To mluví za vše :D

○ Říkala jsem před několika minutami, že nebude článek o anime? Bude! :D

○ Kdo to nečetl po záhlavím, tak budu přidávat milion fotek Freddieho. Starých fotek a všechny budou mít na sobě tagy/loga/zdroje (říkejte si to mu, jak chcete). Kdyby ty fotky někdo chtěl bez toho tagu/loga/zdroje, tak mi napiště, já vám to pošlu. Nebo si jděte na stránku www.Life.com a tam jsou.

Já bych ty fotky sem klidně dala bez toho tagu/loga/zdroje, ale vzhledem k tomu, že porušování autorských práv vedu zásadně jenom v podobě videí na YouTube...
 
 

Reklama

pod menu