News

Design 07 – Simply Fredd

14. února 2011 v 19:28 | Eve
Ani byste si nevšimli, že mám nový layout, že? Nastavovala jsem ho včera okolo desáté večer. Dneska jsem doladila maličkosti jako komentáře a dolní box. Menu je tentokrát nezvykle vpravo. Od začátku blogu bylo vždy vpravo. (EDIT: chyba - vlevo; dík Danny) Taky jsem změnila písmo, možná ho ještě zvětším. Taky jsem změnila "Elite affs" na "Red carpet" a udělala jsem vás pojízdné. Jestli se budte ptát jak, tak je to nějaká věc v html.

Snad se líbí - mně ne! A jsem ráda, že Danny taky ne (to je konečně někdo, kdo je upřímný! :D). Ale stejně, děkuji za chválu v předchozím článku :)
Ver. 7
Sedí v Exploreru a Mozille. (Já používám Mozillu.) Na iPodu jsou po stranách nepatrné bílé čáry a celý střed je o pixel posunutý dolů. Chrome nemám v tomto počítači. Safari mám v iPodu, ale nevím, jak se dess zobrazuje na počítači.
Dělala jsem ho k rozlišení obrazovky počítače 1366x768. Nemám vůbec ponětí, jak se zobrazuje jinému rozlišení.

Happy B-day Freddie <3

14. února 2011 v 0:01 | Eve
Ha-ha-ha-ha! :D

Já nejsem řečnický typ, takže postačí, když si přečtete název článku. S Freddieho narozeninami přichází i narozeniny blogu. Hmm, kdo by řekl, že mi posedlost Freddiem vydrží 2 roky? Pokud chcete nějaký ten článek s poděkováním, tak si přečtěte ten, co jsem napsala před měsícem.

Přeji Freddiemu všechno nejlepší. Hodně úspěchu, zdraví a štěstí a bla bla bla. Klidně ať se i opije, když ho vyhodili z toho baru. V tom případě pozor, paparazzi jsou všude! :DHappy B-day!
EDIT: Jo, taky hezkýho Valentýna! :D

Pro Bliss

13. února 2011 v 15:43 | Eve
Dneska jenom diplomek pro Bliss. (Omlouvám se, řekla jsem, že to bude nejpozději do dvou dnů a nakonec z toho jsou dva týdny?!). Dnes články nečekejte, zítra má Freddie a blog narozeniny a podle plánu ještě dnes (doufejme) změním layout. K SB se kouknu ve večerních hodinách :)
Bliss
Mimochodem Bliss, s novým designem si tě přidávám do 'Elite Affs', pokud ti to tedy nevadí :D

Arthur 3 v ČR? Za 80 dní...

7. února 2011 v 15:00 | Eve
Arthur 3
Zatímco ve Francii měl film Arthur a Válka dvou světů (Arthur et la guerre des deux mondes) premiéru 26. září 2010, v ČR bude mít tento film, podle serveru kfilmu.net, 28. dubna 2011! Tedy za 80 dní.

Podle kritiků neměla 2. část této triologie velký úspěch, avšak 3. část má být opět dobrým filmem.

Film je z roku 2010, ale myslím, že Freddie ho natáčel společně s dvojkou Arthura, takže tam zase vypadá jako dítě :D

Jinak se Freddie v tomto filmu opět kromě herecké části ujal dabingu, který v české verzi neuslyšíme.
Českého dabingu se pravděpodobně opět ujme Matyáš Valenta, který daboval Arthura 2, nicméně první film daboval Jan Battěk.
V německém znění uslyšíme Billa Kaulitze ze skupiny Tokio Hotel, který nadaboval předchozí dva díly. (Ehm, Rodinko?! :D)

Co bude dál? Zeptejte se sudiček (nebo radči rovnou mě)

4. února 2011 v 11:25 | Eve
Ehm.. takže, moje sestra říkala, abych teď každý den přidávala článek s názvem "Do Freddieho narozenin zbývá už jen X dní", ale nebudu vás tím trápit...
Blend 2
Pár věcí, které chystám do budoucna a pro mě důležitých bodů (ano, jedná se o článek, abyste si nemysleli, že se flákám):

1. Chystám nový design. Nastavím ho den před narozeninami pana Highmora (tedy pokud se dokopu k tomu ho dodělat). A teď vážně, vám se tenhle líbí? Já se na to nemůžu koukat. Jediný komu budu věřit, že se mu líbí, je Danny :D

2. Okolo Freddieho je zatím ticho, předpokládám, že se vrátil na Cambridge, tedy na Emmanuelskou kolej. Ale já mám fotek dost... ehm viz. moje plocha počítače. (Pozn. Každá složka obsahuje nejméně 20 fotek)

3. Kromě fotek, chystám pár článků týkajících se Freddieho rodiny, volného času, životopisu, hlášek...

4. Přes prázdniny jsem doma, ale to neznamená, že prosedím celý den u počítače. Moje aktivita bude mizerná!

5. S novým designem předělávám i Elite Affs, nebojte žádné drastické změny nebudou, jen se k "elitě" přidá Evik95 ;)

6. Do Freddieho narozenin zbývá pouze 10 dní!

7. Mimochodem Danny?! Já tě vůbec nechci otravovat...

Česká premiéra Kroniky rodu Spiderwicků již dnes!

30. ledna 2011 v 16:03 | Eve
Rozhodla jsem se, že budu zlá a nebudu vás upozorňovat na filmy s Freddie, když už to máte v menu, ale jak se znám, tak stejně budu přidávat upozorňující články... :)
Movie Stills 2 12
Dnes (30. 1. 2011) v 17:40 na Nově bude česká premiéra filmu Kronika rodu Spiderwicků. Film je z roku 2008 a Freddie si zde zahrál dvojčata Jareda a Simona. Freddie se pro tento film, stejně jako i například pro August Rush, učil americký přízvuk, ale tento film u nás bude vysílán s dabingem.

Pozn.: Rodinko a ROdinko, pokud to nestihnete, tak já si vás stejně najdu a donutim vás se na to podívat - já to mám totiž na DVD, dostala jsem to k 13. narozeninám! A vy ostatní, pokud to nestihnete, tak jsem ochotná vám to půjčit :D

Homework Portraits - 2011 Sundance Film Festival [+4]

26. ledna 2011 v 20:15 | Eve
Našla jsem další 4 fotky - byly přidány do původního článku! Kdo mi je zkopíruje, je mrtvej (víte jak dlouho jsem to hledala?)!
Homework portraits 9

Design 06 - Toast

16. ledna 2011 v 13:34 | Eve
Ha-ha-ha-ha-ha-ha! Neuběhl ani měsíc od poslední změny a už mám nový layout. Nevím, jak vám, ale mě se tamten okoukal. Na tomhle jsem pracovala celý včerejšek a dneska ráno. Musela jsem se smířit s absurdním počtem kompromisů a taky to je znát... Ale líbí se mi ten nápad. Nejdřív jsem si chtěla počkat až vyjde Homework, abych měla nějaké nové fotky, ale nakonec jsem udělala screeny z Toastu...

Ver. 6
Mimochodem:
  • Fotky jsem dělala já a jsou z filmu Toast
  • "Ikony" fotek, obrazovky apod. jsem našla na Google.com
  • "Vlajky" jsou z DeviantArt.com
  • Změnila jsem ikony u SB, komu nesedí fotka, kterou jsem vybrala, tak ať mi napíše! (Hlavně vy, Rodinko a Danny, mi napište, jestli jste spokojeni. Annicoolko, jinou tvojí fotku jsem nenašla a ta na mailu je moc malá, kdyžtak mi nějakou pošli.)
  • Chyby hlašte hned, jestli na ně přijdu cca po týdnu, tak se zblázním!
  • Doufám, že se líbí, ale i mě se po cca 20 minutách, co je nastavený, nějak nezdá :D
Jinak aktivita blogu bude přístí týden (24. - 30. 1.) omezená. Mám před uzavřením známek, tak nevim, jak to budu stíhat. Přednastavím pár článků, ale nic neslibuji. Omlouvám se, jestli někoho nestihnu neoběhnout.

The Top 20 Under 20 Years Old

9. ledna 2011 v 10:06 | Eve
31

Na serveru IMDb zveřejnili seznam TOP 20 lidí pod 20 let. A Freddie se umístil na krásném 14. místě. Gratuluji :)

1. Chloe Moretz
2. Elle Fanning
3. Jaden Smith
4. Abigail Breslin
5. Dakota Fanning
6. Saoirse Ronan
7. Miley Cyrus
8. Josh Hutcherson
9. Alyson Stoner
10. Selena Gomez
11. Emma Roberts
12. Nick Jonas
13. Taylor Lautner
14. Freddie Highmore
15. Logan Lerman
16. Keir Gilchrist
17. Kodi Smit-McPhee
18. Sofia Vassilieva
19. AnnaSophia Robb
20. Noah Ringer

Premiéra 'Homework'

6. ledna 2011 v 18:07 | Eve
Sundance Film Festival 2011
Premiéra Freddieho nového filmu 'Homework' by se měla konat na Sundance Film Festival. Festival se bude od 20. - 30. ledna. Tak se nakonec mé podezření o tom, že to bude romantická komedie nepotvrdilo a bude to drama.

Natáčení proběhlo v dubnu 2010 a natáčelo se v New Yorku. Po Freddieho boku se objeví Emma Roberts, Alicia Silverstone, Rita Wilson, Sam Robards a další.

 
 

Reklama

pod menu