News

'The Art Of Getting By' stills [+1]

24. dubna 2011 v 13:30 | Eve

Pro větší náhled klikněte na fotku.

Teda musím vám říct, jak jsem ráda, že jsem teď měla prázdniny. Vlastně je ještě do středy mít budu, kvůli přijímacím zkouškám.

Ono to vypadá, že se děsně flákám, ale pracuji na novém designu. Už je skoro hotový, ale vypadá to, že ho v blízké a daleké budoucnosti neuvidíte, protože jsem si objednala jeden u Bebey:)**, tak doufám, že to tentokrát vyjde :)

Hezké svátky ;)

The Art Of Getting by alias Homework

22. dubna 2011 v 13:32 | Eve
'Cat and mouse' - The Red Jumpsuits Apparatus

Pár věcí ohledně tohoto filmu.

1. Jelikož je trailer HD, tak screeny budou screeny. Nevím, jestli jste to zaznamenali, ale teaser trailer byl z YouTube smazán, ale screeny z něho budou, protože to video mám uložené. Ale kvůli autorským právům video raději nenahraji na YouTube.

2. Jsem z tohoto filmu docela nadšená, ale stále nevím, jak si mám přeložit nový název filmu. Zkusím se optat známých a pak vám řeknu ;D (BTW: Pokud je někdo schopen to z fleku přeložit, sem s tím :))

3. Jak už říkám po sto padesáté, tak film bude mít premiéru 17. 6. Není jisté, jestli se na ní Freddie dostaví. Každopádně pokud ano, tak fotky uvidíte cca 24. 7. Důvodem je dovolená, na kterou jedu letos dřív. Proto v období od 17. 6. - 24. 7. bude nulová aktivita na blogu. Pokusím se něco přednastavit, ale budou to staré věci, nic nového ani aktuálního.

To je snad vše. Ještě malá poznámka - 'The Art of Getting By' bude přístupný od 13 let.

Fox Searchlight přiřadil nové jméno pro „Homework“

20. dubna 2011 v 18:00 | Eve
Studio Fox, které nedávno odkoupilo film "Homework", změnilo jeho jméno na "The Art of Getting By". Studio to oznámilo v úterý.

Film bude mít premiéru ve Státech 17. června a červenci se pak dostane do světa. Německá premiéra je stanovena na 25. 9. 2011.

Nevím, čeho studio změněním názvu filmu docílí, ale dejme tomu :) Pro nás to znamená jen jiný název a nové plakáty :)

Sam Garfield - twitter (15.4.2011)

16. dubna 2011 v 20:21 | Eve
Na twitteru herce Sama Garfielda se objevila zpráva, že nafotil fotky pro magazín BULLETT. Shoot nafotil spolu s Freddiem Highmorem, Coltonem Haynesem a Leslie Bibb.

Myslím, že celou zprávu není třeba překládat, protože to zvládne každý ;)

Jak já blogařím

12. dubna 2011 v 20:08 | Eve

To bych to nebyla já, kdybych opět neměla čas. Nejde o nic vážného, jen je teď čtvrtletí o to pro mne znamení hodně školy, stresu a depek. Depky jsou můj život.

Dost chabých řečí. Včera byl Freddie na premiéře filmu "Sream 4", která se konala v LA. Protože dnes nemám čas, tak tu mám pro vás jen malou "ochutnávku" a fotky přidám zítra.

Děkuji moc susan, bez tebe bych žila v domnění, že není nic moc, co přidávat :) Jsi prostě skvělá, jsem ráda, že tě mám a... pokud má někdo hodinku nebo dvě, tak mi může napsat a já mu napíšu celý seznam skvělých věcí, které susan dělá a celkově vám toho o ní můžu hodně navyprávět :)

Propagační plakáty [+2]

10. dubna 2011 v 11:08 | Eve
Arthur a Válka dvou světů - propagační plakáty [+2]

Toast SK titulky

2. dubna 2011 v 17:49 | Eve
Pro neanglicky mluvící lidi, jako jsem já, Toast online se slovenskými titulky

Homework teaser trailer!

28. března 2011 v 16:22 | Eve
Mám tu pro vás teaser trailer k filmu Homework :) Sice není v nejlepší kvaltě, ale až se objeví lepší kvalita, tak ho tu budete mít :) Až přijde HD verze, tak udělám i screeny, protože mi docházejí fotky s Freddiem, tudíž i články... doufejme, že se Freddie zúčastní premiéry Homework v USA...

Dojem z traileru puberťačky a žákyně 2.S (neptejte se, my na gymplu máme jiné řazení tříd):
Freddie nám vyrostl... teda vypadá starší. Freddie si dá konečně tu pusu s Emmou :D ;) Já jsem nadšená! Mueheheh, kdo na to se mnou půjde? :D Konec, přepínám do normálního módu :)


Když už píšu oznamovací článek, tak napíšu ještě pár věcí. Nebude jich moc, nebojte ;)

  • Německá premiéra Homework bude 25. 8. → k nám by se možná mohl taky dostat... někdy na podzim...?
  • Dále jsem povýšila susan... nechci ti gratulovat, protože to není až taková výhra... :D Každopádně jsi to zasloužíš... jsme spřátelené snad od založení blogu a jsi jednoduše Ú-Ž-A-S-N-Ý Č-L-O-V-Ě-K :) Kdybych měla jmenovat, co vše jsi pro mě udělala a proč tě mám ráda, tak bych mohla napsat klidně i ošklivě dlouhý článek, ale stejně bych se pořádně nevyjádřila :)
  • Yami, Yami... taky jsem tě chtěla povýšit (teda, já už tě povýšila, ale chtěla jsem tě dát ještě výš), ale jednou jsem si řekla, že nebudu někoho upřednostňovat jenom kvůli tomu, že si skvěle rozumíme :D Však ono to přijde :D
  • Nechám si udělat design od profesionála :D :D Děkuju, že jste vydrželi tento deisgn, ale ještě chvíli tu pobude... :) Nanejvýš měsíc... :)

Homework premiere [US]

23. března 2011 v 16:28 | Eve
Takže jsem trochu upravila blog a přidala rubriku "filmy online", na které budu postupně pracovat. Taky jsem přidala rubriky archiv a soundtrack. Na všech nových rubrikách budu pracovat, ale jelikož jsem teď časově vytížená (kecy, nudím se denně, ale sedět u počítače se mi nechce :D jediná věc, která mi bere čas je škola...) to bude tak za měsíc, dva...

Na mnoha blozích/blogách (neumím toto slovo skloňovat :D) jsem viděla "fanclub" celebrity, o které danný blog byl. Ale až fanclub u susan mne donutil uvažovat o tom, zda by bylo dobré něco takového zavést i tady... Nechci být s Rodinkou jediná (já s tebou počítám a donutím tě se zapsat, i kdybych tě měla mučit!) a proto se ptám: ZAPSALI BYSTE SE?

BTW: Povinně se u susan zapíšete, protože KAŽDÝ má rád Anne Hathaway! :D

A skončíme pozitivní (?) zprávou. Snažila jsem se sehnat Homework aspoň online, ale nepochodila jsem. Hlavním důvodem je také fakt, že premiéra ve Spojených státech je stanovena až na 17. 6. 2011. Poté by film měl jít normálně do kin a třeba se za rok (buďme trochu realističtí) dočkáme i my ;)

Eve má 10 litrů aneb it's time to mumble!

21. března 2011 v 15:38 | Eve
Za jakým účelem toto píši? Chci vás unudit k smrti! Mueheheheh, jsem zlá :D

Nedávno jsem Vám oznamovala, že napíši děkovný článek a voila, tady je! Nikdy jsem neřekla, že bude dobrý, takže udělám tu nejprimitivnější věc, jakou můžu - vypíši seznám lidí, kterým chci poděkovat. Myslím, že Vás všechny moc nedoceňuji, budu přemýšlet o tom, jak to napravit...
A proč to všechno píšu? Už dlouho jsem hypnotizovala tu tabulku počítadla Toplistu a číhala na nějaké to kulaté číslo, abych mohla děkovat. (Ne, že by to nešlo i bez toho.) A den kulatého čísla nastal... před týdnem (?). Číslo 10 000... Tadá:
Jo, nepodařilo se odchytit číslo 10 000, ale 10 101.

Jednou jsme měli ve škole napsat na papír svoje klady a zápory. Kapitolu "zápory majitelky blogu" raději vynechme nedožili bychom se konce, já všechno moc okecávám, stačí se podívat na tento článek a zaměřme se na klady. Jeden z nich byl, že se raduji z blbostí a mačkostí - a to je čistá pravda. Proto mám ohromnou radost.

Neříkám, že vyšší návštěvnost je pro mě životně důležitá. Jen mám radost. Jak říká Danny - vypadám a dokonce se i chovám jako malé dítě :D

A BIG THANKS TO ALL VISITORS OF THIS BLOG. I AM GLAD THAT YOU LIKE FREDDIE!

I know, it's sounds terrible... I'm sorry.

Seznam lidí, kterých si moc vážím (podle toho, jak mi lezla Vaše jména na jazyk):
 
 

Reklama

pod menu