News

Mian hae & Kamsahamnida

1. září 2011 v 17:05 | Eve
Ne, ještě jsem se úplně nezbláznila - znamená to "Omlouvám se a děkuji" v neformální korejštině. No, možná jsem se vážně zbláznila...


http://static.tumblr.com/gooqoqf/Vnrlq9fgs/tumblr_lq80ryyoyl1qa7tfso1_500.gif

Ty Rodinko... už jsi viděla mé nové pozadí na YouTube? Mám ho tam už nějaký pátek, protože já jsem věděla, že EunHyuk je luxusní chlapec :D


Den D nadešel. Comeback. Trochu chabý, ale přece jen. Znáte to - plánujete, plánujete a nakonec se stejně toho plánu nedržíte. Chtěla jsem nastavit nový design. Včera. Ale jsem nějak dezorientovaná v novém uspořádání v administraci, ale já to ještě nějak "vykoumám".
Jestli jste si mysleli, že se vrátím s plnou náloží článků dnes, tak jste se mýlili. To byl původní plán, ale jak už víme - nikdo se plánů nedrží a já už tuplem ne. Zítra čekejte články o Freddiem. Dneska to bude jen mé tlachání.

Popravdě dnešek ani není vhodný na comeback. Dneska jsem se na blog vrátila a, pokud to tak mohu říci, naše milovaná Bliss končí. To je snad ironie. Asi nikdo z nás nedokáže změnit její rozhodnutí, ale můžete jí napsat pár slovíček. Tím nic nezkazíte, takže tady prosím --> http://queen-portman.blog.cz/

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lqbt94ROLa1qahukzo10_500.png

Ne, že by mezi těmito pány byl nějaký až moc intimní vztah... ale já bych proti nebyla.

Taky dnes odešel na vojnu Kim Heechul. Popravdě jsem jeho fanynkou něco přes měsíc a nepředpokládám, že ho někdo z vás zná (krom Danny a Rodinky.. ode dneška). Ale stejně... "Heechul-ah! Don't forget that your hyung, dongsaengs and e.l.f. love you & even if you didn't say it we, petals, will wait for you. Keep your promise, saranghaeyo!!"

Ale aby to nebylo jen o smutných věcech, dnes mají 22. narozeniny dvojčata Kaulitzovi. Všechno nejlepší. Taky vychází nové album U-Kiss. Kluci, škoda, že Kibum odešel, přesto FIGHTING!

Comeback...!

17. srpna 2011 v 18:36 | Eve
EDIT.: Ovšem, že jsem se spletla a vracím se ještě tento rok :D Vidíte, jak jsem přes ty prázky zblba?

Annyeonghaseyo~
V poslední době je pro mně opravdu těžké najít si volnou chvíli. Ale chci abyste věděli, že se "problémy" doma pomalu, ale jistě řeší. A proto jsem se definitivně rozhodla, že svůj comeback uskutečním 1. 9. 2011! Je to sice až za dva týdny, ale myslím, že to beze mě určitě zvládnete :) Jen se omlouvám za to, že můj návrat se tímto uskuteční o měsíc později, než bylo plánováno. Je mi to líto hlavně kvůli svým úžasným SB, bez kterých bych nebyla nic. Děkuji moc za Vaši podporu a trpělivost, jste úžasní!

Vaše E.

P.S. Aby se neřeklo, tak jsem ve volných chvílích spáchala nový design, který nastavím den před comebackem ;)

P.P.S. Ehm... Danny? Píšu ti 2 odstavce, aby sis zase nemyslela, že jsem mrtvá. To pro Vás ostatní znamená, že tohle nemáte číst!

Cameo, cameo...?

30. července 2011 v 16:16 | Eve
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lp4gstFQtK1qe3tm4o1_500.png

내겐 사랑이란 아름다운 상처같아. 너의 예쁜 미소를 보아도, 함께 난 웃지도 못해
 
Už nějaký ten pátek jsem v Praze, ale teprve teď jsem si našla chvilku. Abych pravdu řekla, tak jsem si první polovinu dovolené užívala, ale v té druhé nastaly jisté komplikace v rodině. A ani po příjezdu se moc nezlepšily. Nechci z toho dělat nějaké drama ani nějak Vás zatěžovat. Jen je jisté, že teď nějakou dobu budu zaneprázdněná, ale do začátku školního roku se vrátím. Uvidíme, jak se to vyvrbí.
Přesto se svěřím s jednou věcí. Poslední dobou - cca půl roku - už neberu blog jako zábavu, ale spíš jako povinnost, protože moc stránek o Freddiem není. Ani zahraničních, natož českých. Blogem jsem se vždy odreagovávala od školy a... povinností. To, čeho se obávám je, že se mi opět vzbouří hormony a za chvilku tady budete mít článek s názvem "Vše jednou končí". Ale myslím, že to přejde, protože ten pocit, když si čtu komentáře nebo e-maily od fanoušků Freddieho, kteří jsou vděční za mou práci je k nezaplacený.
Omlouvám se a chyby v tomto článku, ale přes tu dovolenou jsem se stala jaksi negramotnou. Užijte si zbytek prázdnin.

Snad se brzy uvidíme, E.

During Sundace 2011 [+1]

8. července 2011 v 10:36 | Eve
During Sundance 2011 [+1]

Žijte blaze!

16. června 2011 v 17:17 | Eve
EDIT 17. 6. (0:07) - Je krátce po půlnoci a za čtyři hodiny mám vstávat k odletu. Omlouvám se, ale nestihla jsem se s vámi "řádně" orzloučit :D Ale musíte uznat, že teď, v tuhle dobu, jsem nastavila nový design. A víte, co je nejlepší? Já se na to nemusím koukat! Užijte si to! Mueheheh... :D

Rodinko, Danny *představte si můj nadšený výraz* - Hádejte, kdo to je! :D

Už je to tady. Přijde mi to jako včera, kdy jsem tady seděla a v květnu psala, že odjíždím na dovolenou dříve. Přípravy jsou v plném proudu a všude je hrozný zmatek :)) Rodiče do mě hučí, abych už neseděla u toho počítače, takže se loučím. Doufám, že večer ještě stihnu napsat každému SB zvlášť, že už odjíždím... nebo spíše odlítám. A taky, že se u mě na poslední chívli neobjeví strach z létání :D Nikdy nevíte... (A pokud uvidíte někdy kolem šesté večer dívné změny na blogu - jako ošklivé pozadí, měnící se barvy - tak je to v pořádku.)

Každopádně vám všem přeji pěkné vysvědčení a hezké prázdniny :)) Nashle na konci července (cca 25.)
Eve ;)
Mimochodem Rodinko:

NY Screening of The Art of Getting By

15. června 2011 v 18:37 | Eve

Předevčírem večer (13. 6. 2011) se Freddie zúčastnil Cinema Society with Alice+Olivia host na promítání filmu The Art Of Getting By. V pondělí 6. 6. se konalo promítání tohoto filmu společností Fox Searchlight, ale toho se Freddie nezúčastnil (pravděpodobně byl zaneprázdněn studiem na Cambridge), proto z této akce nejsou žádné fotky.

Mám pro vás zatím kráké video z premiéry, ale protože je u nás zmatek okolo balení na dovolenou (17. 6. - 23. 7.), tak nevím, kdy budou fotky. Uff, ani nevíte, kolik se toho na mě teď valí :D doufám, že zítra bude ta pražská stávka, abych mohla ještě nastavit ten design a nemusela se učit na příroďák :D

Nezačínejte větu slovy „táhne ti na“

21. května 2011 v 11:44 | Eve
... nebo si budu myslet, že mi říkáte, že jsem ve svých 15letech stará. (Rodinko, já vím, nemyslela jsi to špatně :D)

Krátká zpráva ohledně Žabožroutova :)

Hodně lidí se mě ptalo, jak jsem se tam měla. Samozřejmě, že tam bylo skvěle. Počasí nám hezky vyšlo a francouzi byli moc milí. Jen jsem netušila, kolik je v Paříži a celkově ve Francii přistěhovalců. Jsem ráda, že jsem nemusela použít svou amatérskou francouzštinu a mluvila jsem anglicky, i když to ve Francii nemají moc rádi. Ceny mají kapku vysoké, ale mají samosplachovací záchody, které se po vaší "návštěvě" minutu až dvě sami desinfikují ;))

Vítejte v Žabožroutově!

13. května 2011 v 10:00 | Eve

Jak už to bývá, autorka tohoto blogu se hodně fláká. Jednou má tuhle výmluvu, podruhé zase tamtu. Neunavuje vás to už? :D

Zdravím všechny návštěvníky blogu. Jak už všichni víte od 17. června jedu na dlouhou dovolenou a vracím se až okolo 27. července. Novinkou je pro vás to, že od pátku 13. 4. do úterý 17. 4. jedu na školní výlet. Jak už název článku a fotka napovídají, jedná se zájezd do Francie, které ráda říkám Žabožroutov (nic proti nikomu, Spojené státy jsou zas Hamburgrov). Platí to samé, co pro prázdniny - články přednastavím, ale k SB se nebudu moci podívat.

Omlouvám se a užijte si pátek třináctého (pokud na něj nevěříte jako já, tak je vám to vlastně jedno) a přeji hezký víkend :))

Eve (aneb ta dívka s tím podkopaným sebevědomím)

Arthur a válka dvou světů CZ titulky

11. května 2011 v 15:04 | Eve
Česká premiéra filmu Arthur a Válka dvou světů měla být 28. 4. 2011, ale byla odložena na 13. 10. 2011. Světová premiéra byla v prosinci minulého roku a německá premiéra byla 15. 4. 2011. Na internetu dlouho kolovala anglická verze filmu a díky Rábii, vám nabízím tento film s českými titulky. Enjoy!

System message

2. května 2011 v 19:30 | Eve
Budu se snažit být stručná a nerozepisovat se do detailů, jak to často dělám :)

Čas letí. A poslední dobou si myslím, že čím dál tím rychleji a pro mě nastalo poměrně hektické období. Snažím se něco přidávat denně a pravidelně navštěvovat své SB. A právě to, jsem v posledních dnech hodně zanedbávala a za to se omlouvám. Jenže moje hektické období bude trvat asi ještě dva dny, tak prosím mějte strpení. Články budou přednastaveny...

Jinak bych chtěla poděkovat stálým návštěvníkům této stránky, moc si toho vážím :) Zjištění, že si nepřidávám články jen tak pro srandu králíkům, to potěší :)

A pokud by vás to moc zajímalo, tak kolem Freddieho je pusto prázdno. Začínám se modlit, aby si ho na Cambridge začali fotit studenti :D Abych měla co přidávat, tak jsem se (před měsícem) naučila tolik žádaná a oblíbená .png srdíčka ;)

BTW: 'The art of getting by' = umění dostat se přes něco
 
 

Reklama

pod menu