Zákeřná, panovačná, výbušná Eve děkuje :)

6. ledna 2011 v 16:56 | Eve
UPOZORNĚNÍ: Všechno v tomto článku je 100% mým vlastnicvým. Fotky jsem fotila sama a jedná se o moje autogramy Freddieho. A ten citát o Freddiem jsem si vymyslela sama! Proto, když to uvidim někde jinde, autorovi osobně vytrhnu končetiny a zemře pomalou smrtí a bolestivou - přednesu mu CELÝ životopis Freddieho.

© by Eve
"He is an extraordinary man, because he is perfect. I still can see his mistakes but they just belongs to him. They belongs to his perfection..."
~ Eve

Nickname: Eve, Evie-chan Uke Michaelis
Věk: 15
Kontakt: eve.cornelia.richie@seznam.cz
Zájmy: Freddie, hudba, tvorba všeho druhu, anime, yaoi, otravování všech okolo
Oblíbenci, na které nedám dopustit: Freddie Highmore, Skandar Keynes, Jared Leto, Hugh Jackman, Johnny Depp a z ženských řad Helena Bonham Carter, Hayden Panettiere atd.
Oblíbené filmy s Freddiem: August Rush, Toast, Hledání Země Nezemě
Ostatní filmy: 5 Centimetres per Second, všechno od Tima Burtona

Nápad na tento blog se zrodil v hlavě... magora. Myslel si, že to bude super založit ho na 17. narozeniny Freddieho. Správně, ten magor jsem pořád já.

Cílem tohoto blogu nikdy nebyla rekordní návštěvnost ani oblíbenost nejvyššího kalibru, nýbrž proslavení Freddieho v ČR. Nicméně jsem ráda za každého človíčka, který sem zavítá.

Jsem totálně nechápavá, výbušná, mrzutá, lakomá, nesmírně drzá, zákeřná, panovačná a v neposlední řadě taky závistivá. Mám totálně podkopaný ten zbytek seběvedomí, který mi zbyl. Freddie se mi začal líbit v jeho 16 letech, tudíž v mých 13. Avšak zalíbila se mi jeho 13 letá verze - to jak vypadl v Arthurovi. V tý době vyšla Kronika rodu Spiderwicků a necelý půl roku vznikl tento blog a pak už to jelo.
© by Eve

Freddiemu jsem napsala dopis celkem 4x. Poprvé mi bylo 13 a tento blog ještě neexistoval.

Spoustu lidí se mne ptá, proč se mi dotyčný tolik líbí. Faktem je, že původně se mi líbil jenom jeho vzhled, ale postupně jsem si zamilovala i jeho osobnost. Většinou ale odpovídám, že má krásné modré oči. Podle mě je tak nějak dokonalý. Má své chyby, ale i ty podle mne patří k jeho dokonalosti (ano, je to více méně překlad citátu na začátku).

Jsem moc ráda za své SB. Hlavně ty, co mám už od začátku, ale i těm ostatním. Děkuji, že jste to se mnou vydrželi tak dlouho. Jsem opravdu ráda, že jste to byli právě vy, které jste si mne našli. Nikdy jsem nebyla dokonalé SB, ale i přesto jsem ráda, že vás mám - vždycky jste mě podpořili a stáli při mě. Děkuji!
 


Anketa

Váš postoj k Yaoi a homosexuálům obecně?

Pozitivní 80.5% (33)
Neutrální 9.8% (4)
Negativní 9.8% (4)

Komentáře

1 Danny Danny | Web | 6. ledna 2011 v 17:40 | Reagovat

Nebudu ti nijak odporovat ve tvém popisu tebe,akorát si můžeš odstranit to výbušná a jestli máš zájem,půjdu někomu zlámat ručičky :-D

2 susan susan | Web | 6. ledna 2011 v 20:59 | Reagovat

Nádherně napsaný článek vždy mi dokážeš zlepšit áladu:) A ty fotky jsou krásn tiše závidím:)A ten citá se ti moc povedl:)

3 Evik95 - tvé SB Evik95 - tvé SB | Web | 7. ledna 2011 v 14:17 | Reagovat

Krásně jsi to napsala.:-) A odpověděl ti Freddie na všechny dopisy?:-)

4 annicoolka annicoolka | Web | 7. ledna 2011 v 17:11 | Reagovat

eve, eve, ty jseš fakt dokonalá rodinka. timhle článkem i sama sebou (ano, já se znám s touto parádní blogerkou, já!!!-no fuj já jsem nechutná). ty dokážeš fakt cokoli svým vlastním, originálním tichým a sympatickým způsobem. we love you. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
pod menu