Je libo ukradený Kelsier? Na ImageBamu?

12. ledna 2011 v 15:03 | Eve |  Moje pubertální výlevy
60

Upravené fotky pro Annicoolku. Nečejte zázraky...

Takže, kdo neví tak Annicoolka alias Rodinka krásně kreslí. A miluje fantasy. Kdo četl Mistborna od Brandona Sandersona, tak tady je její verze Kelsiera (juj, doufám, že jsem to jeho jméno napsala správně...). Kdo to nečetl, jako já, tak ať maže na její blog :D (a když už tam budete, tak jí pls klikněte na dráčka :D)

Fotky jsem nahrála na imagebam. Mnoho z vás se mne ptá, proč svoje normální fotky Freddieho taky nenahrávám na tento sever. Ono by to bylo rychlější, ale jednou se mi tak stalo, že mi zmizelo cca 468 fotek. A to zamrzí. Musela jsem se dávat znova a.. no od té doby sem dávám fotky ručně. Taky se mi stává, že u fotek nahraných přes tento sever mi naskakují neblahé reklamy a pornostránky. (Jo, to jsem si tak jednou ukládala fotky Skandara Keynese a moji rodiče se divili, co jsou to okolo něj za nemravné obrázky "-_-)

Rodinko, tady máš toho Kela. Tu první fotku jsem jen malinko zesvětlila. U tý druhý jsem nechala ten nápis, tam nahoře a ta třetí... no tam nejde přečíst to tvoje "sbam", či co to má být :D Měla jsem děsný nutkání ti ty fotky "vyčistit", ale nechala jsem to být. Taky jsem měla nutkání ti tam dát copyright.

Takže koho uvidim, že to zkopíroval bez vědomí Annicoolky je mrtvej!!!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jo, mohla jsem ti to poslat na mail, ale jelikož Freddieho fotky se mi nechce sem dávat (jsem líná, ne, že by jich bylo málo - je jich cca 500), tak jsem využila příležitosti :P
 


Komentáře

1 annicoolka annicoolka | Web | 12. ledna 2011 v 17:12 | Reagovat

víc TVÝCH obrázků - maluješ tisíckrát nádherněji než já! a heled, mam pocit žes je malilinkato upravila - takhle hezký bejt ani nemohly!!! jo, fakt ti patří miliony milionů mých díků. poněvadž nedat ty to na svůj blog...tak bych tam neměla o dva kliky víc!!!jupí!!!ale záchrana není hotová!!!lidi, máte 22 hodin na jeho záchranu!!viz muj blog!!!

p.s. fujky to zní jako reklama!!! 8-O

2 Danny Danny | Web | 12. ledna 2011 v 20:23 | Reagovat

Hm,hm,ale je to Kell

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
pod menu