A další vzkaz? Tentokrát pro Alouetta×

5. ledna 2011 v 18:08 | Eve |  News
Moc se omlouvám, vám normálním návštěvníkům za tento článek.

EDIT 6.1.2011: Fajn, já na to nemám. Děkuji, že jsi upravila to, na co sis vzpomnněla. Odteď prosím přidávej viditelný zdroj, jinak už nic nemám. Děkuji za ochotu.

Takže Alouetta×, nesehnala jsem tvůj mail, asi jsem ho přehlídla a na blog ti to psát nechci, protože mi to přijde blbý. A protože vím, že na můj blog chodíš, tak to píšu sem:

Alouetta×,
tvůj zájem o Freddieho mne opravdu těší. To, co mi ale není zrovna příjemné jsou některé zkopírované články na tvém blogu. Neobviňuji tě, že kopíruješ všechno, ale...
Se svým blogem jsem se hodně nadřela, přiznávám, že nejprve šlo o českou "kopii" highmore-freddie.org, nicméně po měsíci po založení jsem svůj blog "přestavila" a stal se z něj můj blog o Freddiem, který byl seriózní. Vždy, když něco zkopíruji uvádím zdroj a vždy si na svých článcích dávám záležet. Všechno ze zahraničních stránek si překládám sama nebo s pomocí mých přátel, a tak bych byla ráda, kdybys zkopírované články ze svého blogu smazala. Chápu, že kopíruješ fotky (které jsem mimochodem taky pracně hledala), ale kopírování "náhledů" na filmy v menu a mé vlastní přeložené články a hlášky - to mi je opravdu proti srsti.
Vím, že mě máš na svém blogu uvedenou v článku o zdrojích, ale (a moc se za to omlouvám) moje srdce je zákeřné, a i přesto mi to nestačí, prostě se ta práce na blogu pak nevyplatí, když si někdo přijde a zkopíruje si většinu vašich článků, zkus se vžít do mé situace... Opravdu mám pak pocit, že se snažím pro srandu králíkům - například se životopisem Freddieho jsem se piplala několik dní.
Je tu ještě možnost, že budeš dávát odkaz ke mě ke každému článku, ale to je podle mě blbost, proto tě prosím, abys ty články smazala, jinak to asi budu muset řešit jinou cestou.
Přeji hezký zbytek dne,

Eve

P.S.: Mimochodem se omlouvám za způsobené problémy, jen mi to prostě vadí.
 


Komentáře

1 Alouetta× Alouetta× | Web | 5. ledna 2011 v 18:16 | Reagovat

Ahoj :) Já se omlouvám, .. ale takhle.. já vím že seš asi naštvaná.. ale u toho tvého životopisu mám tvou ikonku.. stejně tak u plno dalších článků. U těch hlášek mám taky tvou ikonku u každého článku. To v menu si předělám.. a klidně i další články.. si přidám zdroj.. ale napiš mi jaké. Například ty photoshooty, ty jsem nahrávala a upravovala sama. Plno dalšího taky. Většinu screenů jsem taky hledala všude možně. Ještě předělávala. Samozřejmě k textu si zdroj doplním.. a pokud ještě nebudeš spokojená, stečí napsat komentář a já to opravím ;)

2 Danny Danny | Web | 5. ledna 2011 v 18:22 | Reagovat

[1]: Eve je moje kámoška a buď PROSÍM tak hodná a splň její podmínky,protože...tohle jsem zažila u mé jiné kamarádky,co má taky blog a to,co jsem dotyčné napsala,si vážně za rámeček nedala.Vím,že se do tebe obouvám,ale je to nutné.Zrovna dneska překládala Eve spolu s jedním klukem od nás dlouhý článek od Freddieho a zkopčit to úplně stejné může naštvat.Ber to jako výhružku v případě nespokojenosti Eve,jinak válku nerozputávám.

3 Alouetta× Alouetta× | Web | 5. ledna 2011 v 18:32 | Reagovat

[2]: Já nic neříkám .. já si dám ty zdroje tam, kde to má být. ale vzhledem k tomu že tam mám momentálě něco přes 130 článků a ne všechny jsou tady odsud.. mám v tom dost guláš :) Já jen prosím o pomoc, do jakých článků ten zdroj požaduje ;)

4 Alouetta× Alouetta× | Web | 5. ledna 2011 v 18:59 | Reagovat

Takže :D .. opravila jsem všechny články, které jsou odsud. ( Trailery a plakáty k filmům jsem hledala sama, photoshooty jsem upravovala a vkládala na imagebam a fotky jsou odevšad co jsem sehnala, takže nevím jaká fotka je odsud a jaká např z osobností.. snad nevadí. ) Nechci tě nějak naštvat.. ale dala jsem zdroj ke všemu, co jsem mohla.. co je odsud ;) kdybys nebyla ještě spokojenáá, prosím dej vědět, abysme se mohly dohodnout :)

5 Danny Danny | Web | 6. ledna 2011 v 18:52 | Reagovat

[4]: Víš,upřímně řečeno,nejlepší by bylo,kdybys nekopírovala vůbec nic...myslím to vážně,je to osobní přání Eve.Jestli se nedohodneme nějak rozumně,tak...nedomýšlej.A kdyby tě zajímalo,co se do toho míchám,tak-jsem osobní body-guard!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
pod menu