Aktualizace Blogu ..

11. května 2009 v 17:53 | Eve |  News
Takže pár novinek blogu:
  1. Rozhodla jsem se, že článek co mám teď přidávat (má 771 fotek) rozdělím do 3 článků, které očísluju, ale nejdřív přidám jiný články, aby to tu nezelo prázdnotou ...
  2. Byly založeny nové ankety → Přidám do rubriky 'Ankety' pár článků, abyste je měli pohromadě.
  3. Přidávám retězáky.
  4. Co nejdříve se změní design blogu.
  5. Nová rubrika v ostatních .. Moje obrázky ... páč ráda kreslim, tak sem něco dám ^-^
Jinak novinky o Freddiem:
  1. Freddie byl nominován na ocenění na 2009 Young Artist Awards. Byl nominován za 'Nejlepší výkon v hraném filmu - mladí herci' za jeho výkon v 'Kronice rodu Spiderwicků'! Gratuluju Freddie! Freddie tu cenu nedostal, ale hlavmě, že byl nominovám ^-^ Vyhrál nějaký 'Nate Hartley' .. to teda fakt nevim, kdo to je .. Celý seznam nominovaných a vítěze najdete ZDE!
  2. Freddie se (asi) vrátil z Afriky, kde natáčel nějaký protiracistický film.
Toť vše! Nakonec 2 fotky ... na té první je Freddie s brýlema, páč spusta lidí neví, že je nosí (To odstartovalo moje dilema, zda mí Freddie modrý či zelený oči, a protože nosí kontaktní čočky, tak to nejde moc poznat .. nakonec jsem dospěla k závěru, že má modro-zelený oči *LOL*). Asi napíšu nějaký bobastický člának o tom, že Freddie nosí brýle. Na té druhé můžete vidět jak vypadá Freddie v současnosti ... (dobře, dobře je rok stará, ale už nevypadá jako malý kluk ^________^)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
pod menu